Coś do pielęgnacji ...

22:10

Witajcie,
dzisiejszy post będzie dotyczyć moich kosmetyków do pielęgnacji ciała. Mam ich dosyć sporo, ale dzisiaj przedstawię wam 3 z nich. Mam nadzieję, że mój post będzie dla was przydatny.
Wszystkie produkty pochodzą ze sklepu Organique . Kosmetyki dostałam od mojego chłopaka na gwiazdkę i mogę je wam serdecznie polecić.
Całe pudełko prezentuje się tak :To widzimy po otwarciu pudełeczka
Pierwszym produktem jest ręcznie robione mydło o zapachu cytryny. Nie podrażnia skóry, wspaniale pachnie i generalnie jest dosyć wydajne.

Drugi produkt to masło shea do ciała z mlekiem. Po otworzeniu tego masła bardzo się zdziwiłam, otóż była to jedna zbita masa z szorstką powierzchnią. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego masła do ciała. Po nabraniu kawałka masła i rozgrzaniu go w rękach staję się ono bardzo śliskie. Zaletami tego produktu są: łatwa aplikacja, wspaniały zapach i przede wszystkim bardzo dobrze nawilża naszą skórę.

Trzecim i ostatnim produktem jest piania do kąpieli czyli inaczej płyn do kąpieli. Zapach tego płynu jest nie do opisania. Jedyną wadą jaką posiada ten płyn, jest to, że ledwo co się pieni. Jednak jego zapach sprawia, że możemy przymknąć na to oko. :)


Mam nadzieję, że mój krótki post przypadnie wam do gustu i być może pomoże w wyborze produktów do pielęgnacji ciała. :)

You Might Also Like

1 komentarze

Na moim blogu

Kopiowanie zdjęć i treści jest zabronione.
Wszystkie zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa z pewnymi wyjątkami, które mają odpowiednie odnośniki.

Zostań ze mną na dłużej !

Jeśli podoba Ci się to, co tworzę na tym blogu zostań ze mną na dłużej, da mi to motywację do dalszego działania i ulepszania moich postów !