War memorial park Coventry

19:46

W zeszłym tygodniu korzystając z pięknej pogody wybrałam się na spacer z moim chłopakiem. W trakcie naszego spaceru odkryliśmy dla nas nowe i bardzo ciekawe miejsce, którym jest park poświęcony żołnierzom walczącym podczas pierwszej wojny światowej. Park jest bardzo duży, w ładnej okolicy. Od naszego mieszkania położy jest o jakieś 10 minut spacerkiem. W parku znajduję się mały staw, skatepark, korty tenisowe, kręgle na trawie,mini golf, mała restauracja, jest również wiele ścieżek oraz boisko do gry w piłkę nożną. Ogólnie bardzo polecam spacery w tym parku kiedy pogoda sprzyja. Każdy kto mieszka w Coventry powinien odwiedzić ten park :)
Podczas spaceru zrobiłam kilka zdjęć:


n♥

You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Moje zdjęcie
Witajcie ! Nazywam się Natalia, mam 21 lat, aktualnie mieszkam i studiuje w Wielkiej Brytanii. Na blogu znajdziecie tematy związane z życiem i studiami w Anglii, kosmetykami i podróżami. Tematyka mojego bloga to lifestyle, jeśli lubicie tego typu tematy to gorąco zapraszam do obserwacji :)

Zostań ze mną na dłużej !

Jeśli podoba Ci się to, co tworzę na tym blogu zostań ze mną na dłużej, da mi to motywację do dalszego działania i ulepszania moich postów !