Czas na relaks i dobrą kawę!

12:39

Witajcie w kolejnym wpisie na moim blogu!
Nie było mnie tutaj przez jakiś czas o czym pisałam w poprzednim poście. Jednak teraz zaglądam tu codziennie po to aby chociaż na chwilkę przestać myśleć i stresować się tym tygodniem, w którym mam dużo rzeczy na głowie związane z moim studiami, a przede wszystkim egzaminem! Wchodząc na bloga staram się trochę odstresować i napisać jakiegoś ciekawego posta ♥
Dzisiaj chciałam się z wami podzielić moim sposobem na chwile odetchnienia i relaksu. Ostatnio często bywam gościem jednej z kawiarni która znajduje się w centrum miasta, a zarazem w cichym jego uboczu, gdzie nie ma nigdzie spieszących się wokół ludzi. Jest to mała kawiarenka i nie pomieści zbyt dużo osób co bardzo mi się w niej podoba, jest taka klimatyczna. Wystrój bardzo przypadł mi do gustu, myślałam że wolę bardziej jaśniejsze wystroje, jednak ten jest jego całkowitym przeciwieństwem i jestem w nim zakochana! W tej kawiarni jest dostęp do internetu, a przy każdym stoliku znajdują się dwa gniazdka gdzie możemy podładować swój telefon bądź laptop. Jest to też idealne miejsce do pracy, dużo osób przychodzi tam z laptopami i pracują na nich. Oczywiście jak to w kawiarni można tam napić się przepysznej kawy i zjeść coś słodkiego. Od jakiegoś czasu mam myśli związane z otworzeniem takiej własnej małej kawiarni po powrocie do Polski. Jednak są to jeszcze odległe plany i na razie zastanawiam się czy taka kawiarenka przyjęłaby się w moim rodzinnym mieście.
A wy co myślicie o takich miejscach? ♥
N♥

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Ciekawa taka kawiarnia. W sumie nie bywam często w takich miejscach, ale myślę, że internet plus możliwość ładowania telefonu podczas picia kawy, to fajne rozwiązanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. kawy nie lubię, ale pomysł tak czy tak dobry z tym otwarciem kawiarenki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. napiłabym się teraz takiej kawki, mniam:)

    OdpowiedzUsuń

Na moim blogu

Kopiowanie zdjęć i treści jest zabronione.
Wszystkie zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa z pewnymi wyjątkami, które mają odpowiednie odnośniki.

Zostań ze mną na dłużej !

Jeśli podoba Ci się to, co tworzę na tym blogu zostań ze mną na dłużej, da mi to motywację do dalszego działania i ulepszania moich postów !