Domowe plasterki na wągry

23:16

Składniki :
- kubek lub mała miseczka
- żelatyna
- mleko

Do naczynia wsypujemy jedną łyżeczkę żelatyny i dodajemy jedną łyżeczkę mleka. Wstawiamy do mikrofalówki na 10 sekund i gotowe :) Składniki powinny przypominać papkę. Po wyjęciu naszego naczynia z mikrofalówki musimy chwilę poczekać z nałożeniem naszej papki, żeby się nie poparzyć. Zapach jest dość nieprzyjemny, ale da się przeżyć . Czego nie robi się dla piękna 😉 Po nałożeniu produktu czekamy 10 minut, w ciągu tych dziesięciu minut nasza papka stwardnieje i powstanie tak zwany plasterek. Po upływie 10 minut zrywamy nasz plasterek. Najlepiej jest na początku odhaczyć plasterek z jednej strony np paznokciem. Ta metoda nie przynosi powalającego efektu, ale pozbędziemy się chociaż części naszych niedoskonałości.


n♥

You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Moje zdjęcie
Witajcie ! Nazywam się Natalia, mam 21 lat, aktualnie mieszkam i studiuje w Wielkiej Brytanii. Na blogu znajdziecie tematy związane z życiem i studiami w Anglii, kosmetykami i podróżami. Tematyka mojego bloga to lifestyle, jeśli lubicie tego typu tematy to gorąco zapraszam do obserwacji :)

Zostań ze mną na dłużej !

Jeśli podoba Ci się to, co tworzę na tym blogu zostań ze mną na dłużej, da mi to motywację do dalszego działania i ulepszania moich postów !