Smoothie - mango • ananas • papaja

13:19


Dzisiaj pomysł na przepyszne smoothie ! Sposób przygotowania jest bardzo prosty, ja swoje owoce kupiłam już gotowe do wrzucenia do blendera. Takie owoce znajdziecie w Biedronce za całe 3,99 zł. Wiem, że jest jeszcze inny smak takiego smoothie, chyba owoców leśnych, ale w moim sklepie był tylko ten jeden smak. Myślę, że takie smoothie naprawdę się opłaca, owoce kosztują tylko 3,99 zł i jedno opakowanie starcza na dwie porcje. Do naszych owoców dodajemy tylko jogurt, mleko, sok lub mleko (150ml) i sok pomarańczowy (150ml). Smoothie jest naprawdę przepyszne, idealne na gorące letnie dni ! :)


n ♥

You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Moje zdjęcie
Witajcie ! Nazywam się Natalia, mam 21 lat, aktualnie mieszkam i studiuje w Wielkiej Brytanii. Na blogu znajdziecie tematy związane z życiem i studiami w Anglii, kosmetykami i podróżami. Tematyka mojego bloga to lifestyle, jeśli lubicie tego typu tematy to gorąco zapraszam do obserwacji :)

Zostań ze mną na dłużej !

Jeśli podoba Ci się to, co tworzę na tym blogu zostań ze mną na dłużej, da mi to motywację do dalszego działania i ulepszania moich postów !